הכנות לטיפול הסרת שיער בלייזר

טיפולי הסרת שיער בלייזר דורשים מספר שלבי הכנה, חלקם נעשים מספר שבועות לפני הטיפול הראשון וחלקם נמשכים עד ליום הטיפול עצמו. לפניכם פירוט ההכנות וההנחיות החשובות שיסייעו לכם להיערך לטיפול הלייזר בצורה מיטבית.

הנחיות לקראת הטיפול בלייזר

  • כחודש לפני התחלת הטיפול יש להפסיק כל פעילות של מריטת שיער בשעווה, פינצטה או שימוש במכשיר ביתי להסרת שיער.
  • במהלך כל החודש שלפני התחלת הטיפול כדאי להימנע מחשיפת האזורים שבהם אתם הולכים לטפל לשמש. אם אתם לא יכולים להימנע לגמרי מקרניה של השמש, מומלץ למרוח קרם בעל מקדם הגנה גבוה. זכרו, עור שזוף משנה את תוצאות הטיפול, ולא לטובה.
  • יום או יומיים לפני הטיפול יש לגלח את השיער באזור המועמד לטיפול. שימו לב שגילוח ביום הטיפול עצמו מומלץ פחות, כיוון שהוא גורם לפתיחת הנקבוביות ומגביר את רגישות העור.
  • בימים שלפני ואחרי המחזור – וכמובן שבזמן המחזור עצמו – קיימת רגישות גבוהה יותר לכאב, ומומלץ מאוד לא לקבוע טיפול הסרת שיער בתקופה זו.
  • ביום הקודם לטיפול, כמו גם ביום הטיפול עצמו, מומלץ להימנע ממריחת קרמים שונים על האזור המועמד לטיפול, כולל דאודורנט.
  • חלק מהקליניקות נוהגות למרוח משחת אלחוש על האזור המיועד להסרת שיער בלייזר כשעה בטרם תחילת הטיפול, זאת, על מנת להפחית את עוצמת הכאב. המשחה מאלחשת את האזור בגוף שבו אמורה להתבצע הסרת שיער וכך מונעת או מפחיתה את תחושת הכאב. לפני הכניסה לטיפול עצמו תוסר שארית המשחה.
  • הרופא המטפל ימרח על עורכם ג'ל מוליך חום רגע לפני שמתחיל הטיפול בפועל. הג'ל המדובר מסייע לראש מכשיר הלייזר להחליק בצורה טובה יותר על פני השטח המטופל, סופח אליו חלק מהחום אשר נפלט מהמכשיר, וכן מפזר באופן אחיד את קרני הלייזר.
  • טיפ מפנק: אם אתם רוצים להכין את העור בצורה מושלמת, שהיא גם מפנקת בו זמנית, השתדלו לרחוץ בסבון פילינג (גרגירים) את האזורים המיועדים לטיפול הסרת שיער כשבועיים לפני הטיפול עצמו. הרחיצה באמצעות פילינג תקלף את שכבות העור המתות, וגם תעניק לכם עור רענן יותר.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!