תופעות לוואי לאחר הסרת שיער באפילציה

קיימות מספר תופעות לוואי אשר עלולות להגרם כתוצאה מטיפול אפילציה, כאשר העיקרית ביניהן היא תחושת הכאב. קראו כאן על תופעות הלוואי ודרכי הטיפול השונות.

תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול

במהלך הטיפול, אשר כולל חימום זקיק השערה, ירגיש המטופל כאב אשר חולף במהרה. עם זאת, יש שמדווחים על כך שהאזור המטופל המשיך לכאוב, והסיבה לכך נובעת מהופעתם של פצעים קטנטנים באזור. אם הטיפול נעשה באזורים רגישים כגון בתי שחי או מפשעות, סביר שרמת הכאב תהיה גבוהה יותר, אך באזורים אחרים הכאב יורגש רק בשעת הטיפול. פצעים אלו מגלידים לאחר מספר ימים, ואינם משאירים צלקות או סימנים בעור.

טיפול בתופעות הלוואי

הדבר היחיד שניתן לעשות כנגד הכאב, הוא למרוח קרם מאלחש באזור. הקרם יפחית את תחושת הכאב המעקצץ. עם זאת, אם אתם חוששים שהכאב יהיה גדול מדי, או אם אינכם בטוחים, קבעו טיפול אחד בלבד, באזור הסובל מפחות רגישות, כמו אזור הרגליים למשל, וראו האם רמת הכאב נסבלת מבחינתכם.

בכל הנוגע לפצעים – הם אינם דורשים טיפול מיוחד, אבל כן מומלץ לשמור על האזור נקי והיגייני, ולאחר המקלחת למרוח אותו בקרם לחות, על מנת לשמור על עורכם.

בכל מקרה, בשלושת השבועות לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפת האזור המטופל לקרני שמש.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!