תופעות לוואי לאחר הסרת שיער SHR

הסרת שיער בשיטת SHR ידועה ככזו שבה שיעור תופעות הלוואי נמוך יחסית לאפשרויות הטיפול אחרות. יחד עם זאת, ייתכנו מקרים בהם מטופלים שונים עלולים לסבול ממגוון תופעות לא נעימות כתוצאה מהטיפול ולכן חשוב לקבל את כל המידע ולהיות מודעים לכלל התסמינים עוד בטרם עוברים את הטיפול.

תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול

  • גירוי בעור – לאחר טיפול הסרת שיער במכשיר SHR עשויות להופיע אצל המטופל אדמומיות, נפיחות או גירוד קל.
  • כאב קל – במהלך הטיפול בטכנולוגיית ה-SHR עשוי המטופל לחוש כאב קל ביותר, כזה שניתן להגדירו יותר כעקצוץ קל בעור. אם במהלך הטיפול אתם חשים שהכאב גדול מדי, בקשו מהמטפל להנמיך את העוצמה.
  • קילוף העור – לאחר הטיפול ב-SHR עשוי להופיע קילוף קל בעור. כיוון שמדובר בתופעה שכיחה, אין צורך להילחץ. עם זאת, במידה והקילוף אינו חולף או
  • מחמיר – יש לפנות לרופא עור בהקדם.

טיפול בתופעות הלוואי

על מנת להקל ואף להימנע מתופעות הלוואי, יש להקפיד כאמור לבחור במטפל מוסמך ולהקפיד למרוח על האזור שטופל משחה מרגיעה, כגון אלוורה. במידה והגירוי אינו חולף לאחר 48 שעות, יש לפנות לרופא עור בהקדם האפשרי ולטפל בתופעה.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!