סיכונים בהסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום מסירה עד 80% מכמות השיער באיזורים נרחבים בגוף, ומחלישה את צמיחת השיער באופן משמעותי. אחוז הסיכונים בשיטה זו קיים, אך נחשב נמוך יחסית להסרת שיער בלייזר.

טיפול באינפרא אדום דומה לטיפול בלייזר, אך ישנו הבדל משמעותי אחד – מכשיר האינפרא האדום שולח מספר גלי אור באורכים משתנים בו זמנית. גלי האור ששולח המכשיר נקבעים בהתאם לסוג העור ומאפשרים טיפול אפקטיבי ומהיר. אורך הגל של קרן האינפרא חלש יותר מהלייזר וניתן לשינוי בהתאם לצורך.

מכשיר להסרת שיער בטכנולוגיית אינפרה אדום נחשב לבטוח מאד. עם זאת, שימוש לא נכון במכשיר או אי ציות לכללי זהירות פשוטים עלולים לגרום נזקים לעור.

הסיכונים האפשריים כתוצאה מהטיפול

בדומה לטיפולים בלייזר או בטכנולוגיית SHR, מדובר בשיטה הפועלת באמצעות אנרגיית חום. כשקרן האור פועלת בעוצמה גבוהה מדי ו/או אינה מתאימה לעור, עשויות להגרם כוויות, אשר במקרים חריגים מסוות נזק בלתי הפיך לעור.

כיצד ניתן להקטין את הסיכונים?

שימוש נכון במכשיר אינפרא אדום יכול למנוע כוויות. על כן, יש לוודא כי המטפל אכן עבר הכשרה רלוונטית והוא מוסמך לשימוש במכשיר.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!