מכשירי מריטה ביתיים

אחד הפתרונות הפופולאריים מזה עשורים רבים הינם מכשירי מריטה חשמליים. אופן פעולת המכשיר כולל משיכה של השיער על ידי תלישה מהירה, זאת, באמצעות ראש מסתובב המורכב על מנוע. ראש המכשיר מכיל צמדים רבים של מבנים דמויי פינצטה, אשר נעים בסיבובים מהירים וכך תולשים את השערה מהמקום.

במקרה של מסירי שיער חשמליים ישנן שתי חברות מובילות בשוק: בראון ואפיליידי, וכן זמינים מספק מכשירים נוספים של חברות אחרות.

מהם מכשירי המריטה הפופולאריים לשימוש ביתי?

רשימת מכשירי מריטה ביתיים לפי חברה:

מכשירים מבית אפיליידי

 • מכשיר הטרבלר (Traveler) – מכשיר קומפקטי המותאם לנסיעות. המכשיר, בעל שתי מהירויות הפעלה, תולש שיער מן השורש החל מאורך של 0.5 מ"מ.
 • מכשיר הלג'נד (Legend) – מתאים לשימוש בכל חלקי הגוף, ומאפשר מריטת שיער גם כאשר הוא קצר מ-0.5 מ"מ. המכשיר מגיע עם שני ראשים, שאותם ניתן להחליף בקלות והם מאפשרים הסרת שיער באיזורים כגון קו הביקיני, בתי השחי והפנים.
 • מכשיר האפיק (Epic) – מכשיר קומפקטי וקל לנשיאה, והוא מתאים לשימוש גם בקרב נערות צעירות. המכשיר, הפועל עד 45 דקות ברציפות לאחר הטענה, מגיע עם נורית זיהוי ליתרת זמן ההפעלה.
 • מכשיר הדיסקרט (DISCRETE) – בעל שתי מהירויות ההפעלה מתאים למריטת שיער מן השורש, באורך מינימלי של 0.5 מ"מ. המכשיר הינו בעל מבנה ארגונומי, המקנה נוחות אחיזה בעת השימוש.
 • מסיר שיער הפנים של אפיליידי – מצויד בראש מסתובב, שעליו מורכבות שישה זוגות של פינצטות, המסירות את השערות הקצרות והדקות הגדלות באיזור הפנים. המכשיר עדין במיוחד, ומותאם לשימוש באיזורים הרגישים ביותר.
 • אפיגירל (EpiGirl) – מכשיר הסרת שיער בעל שתי מהירויות, בעל הנעה ישירה בלבד.
 • מכשיר פינצטת הקפיץ (Coil Tweezer) – נועד לסידור גבות בפרט, ולשיער הפנים בכלל, כולל איזור האף, האוזן ושיער עבה הצומח על הפנים. המכשיר פועל באמצעות קפיץ המושך בו זמנית מספר שערות, וניתן לאכסן אותו בקלות בתיק איפור.
 • מכשיר הקלאסיק (Classic) – המכשיר הראשון שיצא לשוק על ידי חברת אפיליידי, והוא מאפשר תלישת שיער על ידי קפיץ. המכשיר פועל באופן של הנעה ישירה.

מכשירים מבית בראון

חברת בראון היא היצרנית של סדרת מכשירי הסילקאפיל (Silk-épil), והיא מציעה מגוון מוצרים תחת שם המותג הזה:

 • מכשיר ה-Silk-épil 7 SkinSpa – פועל בטכנולוגיית Wet and Dry והוא מצויד במברשת פילינג. האפילטור מסיר את השערות הקצרות והעדינות ביותר, ומברשת הפילינג מרחיקה תאי עור מתים. המכשיר עמיד במים וניתן לשטיפה, והוא בעל שתי מהירויות הפעלה.
 • מכשיר ה-Silk-épil Wet & Dry Dual – פועל באמצעות 40 פינצטות, המורטות את השיער ביסודיות ומסלקות תאים מתים במשיכה אחת. המכשיר הוא בעל ראש מסתובב, ניתן לשטיפה במים ובעל זמן טעינה קצר של שעה בלבד.
 • מכשיר הסרת השיער Silk-épil 7 Wet & Dry – פועל אף הוא באמצעות 40 פינצטות, המסוגלות למרוט שערות באורך של פחות מ-0.5 מ"מ. המכשיר הוא בעל ראש מסתובב, שתי מהירויות הפעלה, וניתן לשטיפה במים.
 • מכשיר ה-5Silk-épil – עובד בטכנולוגיית Close-Grip של החברה, ומאפשר הסרת שערות קצרות במיוחד. המכשיר בעל ראש מסתובב, שתי מהירויות הפעלה וניתן לנקות אותו במים.
 • מכשיר ה-Silk-épil3 – הוא מכשיר פשוט מבית בראון, הפועל באמצעות 20 פינצטות. המכשיר בעל שתי מהירויות הפעלה, ומצויד בגלגלות עיסוי להמרצה ועיסוי של העור תוך כדי המריטה.
 • מכשיר ה-Silk-épil Bikini Styler – הינו מכשיר טרימינג, המיועד לשימוש באיזור קו הביקיני, איזור הגבות והפנים. המכשיר מצויד בראש בטרימינג מדויק, אשר באמצעותו ניתן להסיר שיער בצורה מדויקת. המכשיר מגיע עם שני מסרקי טרימינג באורך 5 ו-8 מ"מ.

מכשירים מבית פיליפס

חברת פיליפס (Philips) מציעה מגוון מכשירי מריטת שיער, המותאמים לשימושים שונים באיזורים שונים של הגוף.

 • מכשיר הסרת השיער מסדרת SatinPerfect דגם HP6574 – כולל מסיר שיער מיני אלחוטי, למריטה באיזורים רגישים כגון מפשעות. המכשיר מסיר גם שערות עדינות ובהירות. מסיר השיער מצויד בראש רחב, המסתובב על צירו, וכולל גם דיסקיות קרמיות. המכשיר מגיע בשתי מהירויות הפעלה וניתן לנקותו במים.
 • מכשיר ה-Philips HP6400 – מותאם לשימוש בבתי השחי וברגליים, ופועל באמצעות דיסקיות. המכשיר מגיע עם שתי מהירויות הפעלה, והוא עובד באמצעות חיבור לחשמל.
 • מסיר השיער Philips HP6402 – מתאים לשימוש באיזור הרגליים ובתי השחי והוא פועל בשתי מהירויות. ראש המכשיר ניתן לניקוי במים.
  מכשיר הסרת השיער מסדרת SatinPerfect דגם HP6570 – מגיע עם ראש רחב המצויד בדיסקיות קרמיות, ומאפשר להסיר גם שיער עדין במיוחד. המכשיר מצויד במערכת תאורה, העוזרת לזיהוי והסרת השיער הבהיר, וניתן לנקות אותו במים.
 • מסיר השיער HP6517 – מכשיר נטען, המצויד בשני מנגנונים לשיכוך כאבים: אצבעות מסאג' לעיסוי העור, ומצנן לקירור והקפאת העור. המכשיר פועל באמצעות דיסקיות, בהן מותקנות פינצטות קרמיות היפואלרגניות למניעת גירוי בעור. המכשיר ניתן לשטיפה במים, ופועל באמצעות הטענה.
 • מכשיר ה- Satinelle מדגם HP 6400 – פועל בשתי מהירויות, והוא מתאים למריטת שיער מן השורש, גם במקרה ומדובר בשיער דק וקצר. ראש המכשיר ניתן לשטיפה במים.
 • מכשיר ה-Satinelle מדגם HP6422 – דגם משוכלל יותר מקודמו, אשר מצויד באביזר Opti start, המעניק עיסוי לעור בטרם הסרת השיער. המכשיר, הפועל באמצעות מערכת דיסקיות עדינה, מאפשר הסרה גם של שיער קצר ודק, שאורכו החל מ-0.5 מ"מ. המכשיר בעל שתי מהירויות הפעלה, וניתן לשטוף את הראש המים.

מכשירים מבית רמינגטון

חברת רמינגטון (Remington) מציעה ארבעה מכשירים למריטת שיער, המכונים אפילטורים, השייכים לסדרת Smooth & Silky.

 • מכשיר ה-EP7030 – מתאים לשימוש בגוף ובאיזורים עדינים כולל הפנים, והוא מצויד ב-40 פינצטות. המכשיר מסוגל למרוט שערות דקות ועדינות, ניתן לשטיפה במים ופועל באמצעות הטענה.
 • מכשיר ה-EP6025CCDNSM/2 – מתאים לשימוש ברגליים ובבתי השחי. המכשיר פועל בשתי מהירויות, וניתן להטעין אותו.
 • מכשיר ה-EP7010 – מתאים לשימוש ברגליים ובבתי השחי, והוא מצוייד ב-40 פינצטות. המכשיר פועל בשתי מהירויות, כולל ראש נשלף לניקוי קל, ופועל באמצעות חיבור לחשמל.
 • מכשיר ה-EP1050CDN – מותאם לשימוש באיזור הפנים, והוא מצויד בשש פינצטות. המכשיר פועל באמצעות סוללות.

מכשירים מבית חברת בייביליס

גם חברת בייביליס מתהדרת במכשיר מריטת שיער, והיא מציעה את ה-Babyliss GR495ILE, אשר מיועד למריטת שיער בבית השחי וברגליים. זהו מכשיר הפועל באמצעות הטענה.

מה קראנו עד עכשיו

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעות אטרקטיביות!

מאמרים נוספים בנושא:

הסרת שיער בסוכר

הסרת שיער בסוכר היא שיטת טיפול העשויה מחומרים טבעיים, ויעילה לא פחות משעוות דבורים. זוהי שיטה עתיקה שמקורה במזרח התיכון והטיפול בה מהיר ומשאיר את העור חלק למשך שבועיים עד

לקרוא עוד »
הסרת שיער בחוט

הסרת שיער בחוט היא אחת השיטות העתיקות להסרת שיער, שהייתה נפוצה בארצות המזרח ועשתה דרכה מערבה. היא כל כך פשוטה שלמעשה אינה מצריכה דבר למעט חוט וזוג ידיים. למרות כל

לקרוא עוד »
הסרת שיער בגילוח

הסרת שיער בגילוח היא השיטה הזמינה והנוחה ביותר להסרת שיער מיותר מהגוף ונפוצה הן בקרב גברים, והן בקרב נשים. היא אינה מצריכה מיומנות מיוחדת וניתן לבצעה בכל זמן ובכל מקום.

לקרוא עוד »

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!