הסרת שיער בבית

נשים וגברים רבים, נמנעים מלגשת לקוסמטיקאית על מנת להסיר שיער, ובוחרים בשיטות ביתיות שונות במקום. מהן השיטות, יתרונותיהן וחסרונותיהן ולמי הן מתאימות? קראו את כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בבית.

שיטות להסרת שיער בבית

שעווה

שיטה פופולארית במיוחד באזור שלנו של המזרח התיכון, אך גם מקובלת מאוד ברחבי העולם. בעוד שבאירופה מעדיפות הנשים להשאיר את השיער במקומו, או לגלחו מדי פעם, הנשים בישראל, בה תרבות הים רווחת, מעדיפות להסיר את השיער המיותר ובוחרות בשעווה כאחת מהשיטות הנבחרות לטיפול ביתי. הסיבה לפופולאריות היא, ששעווה תשאיר אתכם חלקים לשבועיים עד חודש והתוצאות, במידה ואתם מיומנים בשיטה, הן מוצלחות מאוד.

יחד עם זאת, שעווה עלולה לגרום לגירויים, גירודים, צמיחה של שערות מתחת לעור ואף לשטפי דם ודימומים קלים. ההתעסקות הביתית עם השעווה היא יחסית מייגעת וכוללת חימום של השעווה, בסיר או במיקרוגל, מריחה של החומר הדביק ותלישה של השערות באמצעות בדי כותנה דקיקים. השעווה צריכה להיות בטמפרטורה הנכונה והשכבה צריכה להיות לא עבה ולא דקה מדי, על מנת להגיע לתוצאות טובות.

סוכר

שיטת טיפול טבעית להסרת שיער מהגוף המזכירה את אופן הטיפול בשעווה. היא נחשבת לשיטה זולה יחסית אשר ניתן להשתמש בה בחומרים הקיימים בכל בית או לקנות חומרים מיוחדים המצויים בשוק. אפקט הטיפול נמשך בין שבועיים לחודש.

גילוח

גילוח ישאיר אתכם עם זיפים קשים וחזקים ועלול לגרום לגירודים, גירויים ופצעונים. גילוח לפני ביקור בים, כמעט ומבטיח גירויים ועלול אף לגרום לזיהומים ופריחות. התוצאה מהגילוח מחזיקה מספר ימים ספורים בלבד.

חוט

שיטה פשוטה המתאימה בעיקר להסרת שיער מהפנים באזורים כמו גבות ושפם. משמשת בעיקר לעיצוב הגבות ולהסרת שיער השפם בנשים. תדירות הטיפול הממוצעת היא כל שבועיים-שלושה אך הדבר תלוי בהעדפת המטופל.

שיטה זו נחשבת לזולה ביותר מבין כל השיטות שכן היא דורשת רק חוט פשוט וזוג ידיים.

קרמים ומשחות

תוצאות זמניות כמו בגילוח, אך עם סיכויים פחותים לזיהומים ופצעונים. עם זאת, מכיוון שמדובר בחומרים כימיים הממיסים את השיער, עלולה להתפתח פריחה, או עלולים להתפתח גירויים אחרים. בנוסף, לקרמים ריח כימי חזק ומאוד לא נעים.

תכשירים וערכות ביתיות להסרת שיער

בשוק ישנם מוצרים רבים להסרת שיער בבית והם כוללים גם ג'לים לגילוח וסכיני גילוח מסוגים שונים, קרמים רבים המגיעים כתרסיסים או בצורת ג'ל ושעוות מסוכר, שרף ועוד.

למרות העובדה שמחירי הסרת שיער בבית אמנם זולים יותר באופן יחסי ממחירי הסרת שיער במכון, חשוב לזכור שהשיטות המתקדמות אותן ניתן לבצע רק בפיקוח רפואי ובאמצעות אנשי מקצוע מתאימים, נחשבות למוצלחות ויכולות לחסוך לכם כסף בטווח הרחוק.

מחירים של הסרת שיער בבית

אין ספק שטיפולי הסרת שיער בבית נחשבים לזולים יותר מאשר טיפולים במכוני שיער, אבל לא תמיד. לפניכם אומדן והערכה ממוצעת של מחירי השיטות הביתיות השונות להסרת שיער בבית.

מחירון הסרת שיער בבית

סוג השיטה מחיר בממוצע
הסרת שיער בשעווה / הסרת שיער בסוכר 13-20 ₪
* לאריזה של 500 גרם
קרמים להסרת שיער 18-190 ₪
* לאריזה
הסרת שיער בגילוח 8-100 ₪
* לסכיני גילוח
הסרת שיער בחוט 3-120 ₪
* לחוט/מכונת מריטה

רוצים לבצע השוואת מהירים מהירה וחכמה? מלאו את הטופס בעמוד ותקבלו מגוון הצעות ממיטב מכוני הסרת השיער בישראל!

מה קראנו עד עכשיו

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעות אטרקטיביות!

מאמרים נוספים בנושא:

הסרת שיער בסוכר

הסרת שיער בסוכר היא שיטת טיפול העשויה מחומרים טבעיים, ויעילה לא פחות משעוות דבורים. זוהי שיטה עתיקה שמקורה במזרח התיכון והטיפול בה מהיר ומשאיר את העור חלק למשך שבועיים עד

לקרוא עוד »
הסרת שיער בחוט

הסרת שיער בחוט היא אחת השיטות העתיקות להסרת שיער, שהייתה נפוצה בארצות המזרח ועשתה דרכה מערבה. היא כל כך פשוטה שלמעשה אינה מצריכה דבר למעט חוט וזוג ידיים. למרות כל

לקרוא עוד »
הסרת שיער בגילוח

הסרת שיער בגילוח היא השיטה הזמינה והנוחה ביותר להסרת שיער מיותר מהגוף ונפוצה הן בקרב גברים, והן בקרב נשים. היא אינה מצריכה מיומנות מיוחדת וניתן לבצעה בכל זמן ובכל מקום.

לקרוא עוד »

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!