הכנות לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום

טיפול הסרת שיער באמצעות מכשיר אינפרא אדום, מזכיר במעט את טיפול הסרת שיער בלייזר. גם מבחינת הטכנולוגיה והשימוש בקרן אור וגם מבחינה זו שהוא מצריך הכנה מיוחדת לקראת הטיפול.

רמת הכאב בהסרת שיער באינפרא אדום נמוכה מזו של הלייזר וניתנת לאלחוש על ידי שימוש בג'ל מיוחד. לפני הטיפול, מורחים על האזור המיועד להסרת שיער את הג'ל מיוחד, המקרר את העור ומאלחש אותו. במהלך הטיפול ידית המכשיר מוצמדת אל העור ויורה קרן אור הפוגעת בשורש השערה, ממיתה אותו וגורמת לנשירת השערה.

הנחיות לקראת הטיפול

  • יש להמנע כמה שאפשר מחשיפת האזור המטופל לאור השמש, לפני ואחרי הטיפול. מסיבה זו, עדיף אולי להתחיל את הטיפול דווקא בחורף.
  • בשונה מהסרת שיער בלייזר, לפני הסרת שיער באינפרא אדום, אין צורך לגלח בין הטיפולים את האזור ממנו אנו מסירים שיער שכן הדבר עלול לפגוע ביעילות הטיפול.
  • לבעלי עור רגיש מומלץ למרוח משחת אלחוש לפני הטיפול וכמובן להסיר כל משחות וקרמים אחרים שמרחתם קודם לכן על העור.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!