התאמה להסרת שיער SHR

אחד היתרונות הבולטים של הסרת שיער בשיטת SHR הוא העובדה שניתן לטפל בה כמעט בכולם, כולל בעלי גוון עור כהה ובעלי צבע שיער בהיר (למעט לבן וגי'נג'י). מדובר בשיטה מומלצת במיוחד לבעלי עור כהה, שטיפולים בשיטות אחרות אינם מומלצים עבורם, ולבעלי סף כאב נמוך.

מי מתאים?

הסרת שיער בשיטת SHR היא שיטה דיפרנציאלית, המתאימה לכל גווני העור – גם עור כהה ושזוף, אך לא לעור צרוב (כוויות שמש או כוויות טריות אחרות), ולכל צבעי השיער – לרבות בעלי שיער בהיר. המכשיר מצויד בשלוש ידיות שונות, אשר כל אחת מהן מתאימה לצבע עור או גוון שערה שונה.

יתרה מכך, גם בעלי עור שעליו פצעונים יוכלו לעבור טיפול בשיטה זו, שאף מפחיתה באופן משמעותי את הופעתם של הפצעים, אשר נובעים בדרך כלל משיערות אשר צומחות בתוך העור.

מי לא מתאים?

  • לבקנים (בעלי עור לבן), כמו גם בעלי שיער לבן או בהיר מאוד וג'ינג'י אינם מתאימים לשיטה זו.
  • בעלי עור פגוע מכוויות או צריבות שמש לא מתאימים לטיפול. יחד עם זאת, לאחר החלמת העור ושיבתו למצב תקין, ניתן יהיה לעבור טיפול ללא בעיות.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!