שירותי הסרת שיער

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעות אטרקטיביות!

הסרת שיער לגברים

הסרת שיער היא לא נחלתן של נשים בלבד, גברים רבים בוחרים לעבור טיפולים בכל חלקי הגוף, על מנת להסיר את השיער, או לפחות לדללו. מזג האוויר הקייצי בארץ, שמדרבן אותנו הישראלים לשהות שעות מרובות בים או בבריכה, גורם לגברים רבים לרוץ ולהסיר שיער מיותר מהגוף. למי מתאימים הטיפולים ומהן השיטות הפופולאריות? במאמר הבא נספק לכם מידע מלא על הסרת שיער לגברים.

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר מאפשרת להסיר את השיער המיותר לטווח ארוך, במספר טיפולים מהירים, ומתאימה לכל אזורי הגוף. אצל גברים, תהליך הסרת השיער בלייזר שונה מאשר אצל נשים, זאת משום שרמת הטסטוסטרון, משפיעה על צמיחת השיער באזורים שונים. בכלליות, השיער אצל גברים צפוף וחזק יותר מאשר אצל נשים ונדרשים טיפולים רבים יותר, בכדי להשיג תוצאות חלקות במיוחד. בממוצע, גברים יזדקקו לכעשרה טיפולים, על מנת לקבל עור חלק לחלוטין, בעוד שנשים יאלצו לעבור כשישה טיפולים, תלוי בסוג המכשיר.

נתונים סטטיסטיים

יותר ויותר אנשים בוחרים את שיטת הלייזר, כדרך להסרת שיער ומחליפים את השיטות הישנות של גילוח, שעווה וקרמים. דווקא העובדה ששיער גברי הוא חזק וצפוף יותר, גורמת לגברים רבים להחליף את השיטות הזמניות בשיטה לטווח ארוך.

כמיליון אנשים מטופלים בלייזר מדי שנה בארה"ב בעוד שבאירופה, שם הסרת שיער אינה באופנה בכלליות, הנתון עומד על אחוז אחד בלבד. הנתון המעניין והחשוב ביותר הוא, שכמעט 90% מהמטופלים ממליצים על הטיפול לאחרים. בישראל כ-50% מהאנשים הבוחרים להסיר שיער בלייזר, הם גברים.

למה גברים בוחרים להסיר שיער?

הסרת שיער מיותר הוא כבר מזמן אינו דבר טרנדי, אלא עניין שבשגרה לגברים רבים בישראל. לא מעט גברים, בוחרים לעבור טיפול על מנת לדלל את השיער, במקרה שהם סובלים משיעור יתר, או שמעדיפים להראות חלקים יותר. גברים ישראלים כבר מזמן החלו להשקיע יותר במראה שלהם: לרכוש בגדי מעצבים, לסדר גבות פרועות, לעבוד על השרירים, להסיר משקפיים בלייזר ובשנים האחרונות, גם לדאוג לגוף חלק משיער.

גברים רבים מדווחים על עלייה בביטחון העצמי בעקבות הטיפולים ומספרים שגם הנשים מרוצות מהטיפוח הגברי. סיבה נוספת להסרת שיער היא, ששיער מיותר מכסה ומסתיר קעקועים ושרירים, שני דברים שהמון גברים ישראלים אוהבים להתהדר בהם, ומעדיפים שיהיו חשופים לעולם, מאשר שיסתתרו מאחורי שיערות מיותרות.

באילו אזורים גברים מורידים שיער?

לרוב מתמקדים הגברים בעורף, בחזה ובגב, כשהזרועות ושאר חלקי הגוף פחות מדאיגים אותם. גברים רבים גם יבקשו רק לדלל את השיער בכל חלקי הגוף, על מנת להגיע למראה טבעי ואסטטי יותר.

מחירי הסרת שיער בלייזר לגברים

אזור בגוףמספר טיפולים ממוצעטווח מחירים
כל הגוף1013,000 – 15,000 ₪
פנים – גבות101,000 – 2,000 ₪
עורף8750 – 1,000 ₪
גב וכתפיים8 – 104,500 – 5,000 ₪
גב8 – 103,000 – 4,000 ₪
חזה ובטן8 – 103,000 – 4,000 ₪
בטן בלבד8 – 102,000 – 3,000 ₪
רגליים10 – 124,500 – 6,000 ₪
מפשעות7 – 81,500 – 1,800 ₪

שיטות ביתיות להסרת שיער לגבר

ישנן מספר שיטות להסרת שיער ביתית והן כוללות גם את השיטות הבאות:

  • שעווה: שיטה הרווחת בעולם כולו ובמזרח התיכון במיוחד. שיטה זו פועלת על ידי מריטה של השערות מהשורש. זוהי שיטה יעילה, שתשאיר אתכם חלקים לתקופה של שבועיים עד חודש, אך היא כרוכה בכאב והתהליך הביתי עלול למרוט לכם את העצבים, יחד עם השערות המיותרות. הסרת שיער בשעווה דורשת מיומנות ועלולה לגרום לשטפי דם, פצעים, שיערות מתחת לעור ועוד תסמינים לא נעימים.
  • גילוח: שיטה פופולארית ביותר, אך השיער גדל חזק יותר והתהליך עלול לגרום לגירויים, גירודים, פצעונים וזיפים נוקשים ועיקשים במיוחד.
  • קרמים וג'לים: שיטה זו דומה לגילוח בכך שהיא אינה מסירה את השערה מהשורש. למרות ששיטה זו בדרך כלל אינה גורמת לפצעונים או לגירויים, היא אינה מסירה את השיער בצורה אחידה כמו גילוח ולכן מתאימה לאזורים קטנים יותר. חיסרון נוסף הוא שהקרמים הם כימיים ועלולים לגרום לבעיות בעור ובנוסף, מפיצים ריח מאוד לא נעים.

הסרת שיער לגברים – בעד ונגד

סיפרנו לכם מדוע בוחרים גברים להסיר שיער ואף סקרנו עבורכם את כל השיטות. אין ספק שללייזר יתרונות רבים על השיטות האחרות, אך מהם בדיוק היתרונות והחסרונות? לפניכם כל המידע:

בעד

  • טיפול לטווח ארוך – אמנם אף מכון לא יבטיח הסרת שיער לצמיתות, אך נתונים מראים שהשיער המיותר יעלם לתקופות של שנים ארוכות. הסרת שיער בלייזר תפטור אתכם מהתעסקות תמידית של גילוח העלול לגרות את העור או טיפולים כואבים בשעווה.
  • טיפול מהיר – כבר לאחר מספר טיפולים תראו שינוי משמעותי: השערות יהיו חלשות ועדינות יותר והעור יישאר חלק ואסטטי בהרבה.
  • אנונימיות – גברים רבים יעדיפו לבקר במכון לייזר מאשר להגיע לקוסמטיקאית לטיפולי שעווה. במדינת ישראל שטופת השמש, טיפולי לייזר הם עניין שכיח ביותר, בעוד שטיפולים קוסמטיים אינם נחשבים גבריים במיוחד.
  • מינימום כאב – כיום קיימים מכשירים שונים המבטיחים טיפולים במינימום כאב ועם תוצאות מצוינות.
  • השקעה כספית לטווח ארוך – ההשקעה היא אמנם גדולה יחסית לשיטות אחרות, אך היא השקעה לשנים ארוכות.

נגד

  • השקעה כספית גדולה – מדובר באלפי שקלים לטיפול, אך כאמור מדובר בהשקעה לטווח ארוך.
  • סוגי שיער בעייתיים – טיפול בלייזר מתאים כמעט לכולם, אך לאנשים בעלי שיער בלונדיני או ג'ינג'י ייתכן כי שימוש במכשיר לייזר או אור אחר יתאים, מאשר המכשירים הפופולאריים שבהם נעשה שימוש בדרך כלל.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!