מידע נוסף על הסרת שיער בשעווה

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעות אטרקטיביות!

הסרת שיער בשעווה

טיפולי הסרת שיער בשעווה נפוצים מאוד בקרב נשים וגבים המעדיפים טיפולי הסרת שיער לטווח קצר. בהשוואה לשיטות הזמניות האחרות באמצעותן ניתן להסיר שיער, טיפול בשעווה נחשב ליעיל ביותר ותוצאותיו ניכרות לזמן ממושך.

טיפולי שעווה להסרת שיער

 • למי זה מתאים: הטיפול מתאים לכל אחד אך מומלץ לבצע קודם בדיקת רגישות לחומר השעווה בו מתכוונים להשתמש.
 • כמות טיפולים: הסרת שיער בשעווה תותיר את גופכם חלק ונעים לשבועיים-שלושה לפני שתאלצו לחזור על הפעולה.
 • מידת הכאב: למי שלא חווה זאת, כדאי שידע: מדובר באחד מטיפולי הסרת השיער הכואבים. החדשות הטובות הן כי פעולת המריטה מחלישה את שורש השערה וגורמת לירידה ברמת הכאב עם הזמן.
 • מחיר: מחירם של תכשירים ביתיים כמיכל שעווה קרה או רצועות שעווה מוכנות, נע בין 13-30 ש"ח, אך טיפולי הסרת שיער בשעווה אצל קוסמטיקאית יקרים יותר ומחירם נקבע בהתאם לאזור המטופל. המחירים במקרה זה נעים בין 50-300 ש"ח.

כיצד מסירים שיער בשעווה?

טיפולי הסרת שיער באמצעות שעווה, בדומה להסרת שיער בחוט או בפינצטה, עובדים בשיטת המריטה, כלומר, תלישה מהירה של השערה מהשורש, וניתן לבצעם אצל קוסמטיקאית מוסמכת או בשימוש עצמי בבית. יש לחמם את השעווה על הגז או באמצעות המיקרוגל, ולמרוח על האזור המכוסה בשיער. לאחר מכן, מניחים רצועת בד או נייר מיוחד על האזור המרוח ומושכים במהירות כנגד כיוון צמיחת השיער.

הסרת שיער באמצעות שעווה מאפשרת להגיע כמעט לכל שערה באזור המיועד, לתלוש אותה מהשורש, ולהשאיר את העור חלק ונעים במיוחד. אזורי הסרת שיער הנפוצים בקרב נשים הם: רגליים, מפשעות, בית שחי ושיער הפנים (גבות ושפה עליונה) ובקרב גברים: גב, כתפיים וחזה.

בין אם בחרתם לבצע טיפול שעווה בבית או במכון קוסמטי, על מנת שתוכלו להינות מתוצאה מושלמת, יש לפתח מיומנות בפעולה וכן להיות ערים לסיכונים או תופעות לוואי אפשריות כתוצאה משימוש לא נכון בשעווה, כגון כוויות. אם אינכם בטוחים ביכולות המריטה שלכם, עדיף שתפנו למכון שיעשה זאת עבורכם.

תכשירי שעווה להסרת שיער

בקרב התכשירים הביתיים להסרת שיער בשעווה ניתן למצוא שעווה קרה, הניתנת לחימום במיקרו, רצועות שעווה מוכנות לשימוש, רול-און חשמלי, המורח את השעווה בצורה אחידה על האזור וכן, שעווה חמה, שהטיפול בה מצריך מיומנות, ונמצא בשימוש בעיקר בקרב קוסמטיקאיות.

יתרונות הסרת שיער בשעווה

 • בניגוד להסרת שיער בגילוח, אז מואץ קצב צמיחת השיער והופך כהה ועבה יותר, הסרת שיער בשעווה מחלישה את שורש השערה וכתוצאה, השיער צומח לאט יותר ודליל יותר.
 • מאותה הסיבה בדיוק, בהסרת שיער בשעווה לאורך זמן ניכרת הפחתה משמעותית בכאב המורגש במהלך הטיפול.
 • מדובר בשיטה שאינה מצריכה הכשרה או כישורים מיוחדים. ניתן לעשות זאת גם בבית.
 • מדובר בשיטה זולה וזמינה. את החומרים, מיכל שעווה ורצועות בד, ניתן להשיג בכל סופר.
 • ניתן להסיר שיער בשעווה מכל מקום בגוף.
 • בדומה ל"פילינג", הסרת שיער בשעווה מסירה תאים מתים וכך מביאה להתחדשות העור.

חסרונות השיטה

 • כאשר הסרת השיער מבוצעת שלא כהלכה, עשויים להיות לכך תופעות לוואי שונות כמו שטפי דם, צמיחה תת-עורית של שערות וגירויים שונים בעור, החל מאדמומיות ועד נפיחות ופצעים.
 • מדובר בטיפול כואב מאד שאינו מומלץ לבעלי סף כאב נמוך.
 • הסרת שיער באמצעות שעווה היא זמנית ויש לחזור על הפעולה כעבור מספר שבועות.
 • בניגוד להסרת שיער בגילוח, בה ניתן "להעלים ראיות" עם הופעת ניצנים ראשונים וקוצניים של שיער, בהסרת שיער בשעווה יש לחכות עד שהשיער יצמח ויהיה ארוך מספיק שיוכל להתפס בשעווה, לפני שחוזרים על הפעולה.

מחירים ועלויות

שעווה קרה בפח, 500 גרם, עולה בין 14-20 ש"ח. רצועות שעווה מוכנות פשוטות עולות בין 25-30 ש"ח. הסרת שיער במכון תעלה בין 150-300 ש"ח בהתאם לאזור בגוף ממנו אנו חפצים להסיר את השיער.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!