מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ והצעות אטרקטיביות!

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה והפופולארית ביותר הזמינה כיום בשוק, אשר מסוגלת להסיר כמויות גדולות של שיער בהליך קוסמטי פשוט ונטול כאבים כמעט לגמרי. השיטה ידועה כבעלת אחוזי הצלחה גבוהים מאוד והיא זוכה לפופולריות גבוהה ביותר בקרב נשים וגברים בארץ ובעולם.

טיפולי לייזר להסרת שיער

  • כמות טיפולים: מספר הטיפולים הדרוש עד לקבלת התוצאה הרצויה נע בין 6-12 טיפולים בממוצע, ותלוי בגורמים שונים כמו גיל המטופל, צבע העור והשיער.
  • מידת הכאב: טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם נחשבים לכואבים, אך תתכן תחושת עקצוץ קלה במהלך הטיפול.
  • מחיר: עלות הטיפול נקבעת לפי האזור בגוף ונעה בין 700 ש"ח לאזור אחד ועד 15,000 ש"ח לכל הגוף. נחשב יקר יחסית לשיטות אחרות.

הטכנולוגיה: כיצד פועל מכשיר הלייזר?

במהלך תהליך הטיפול חודרת קרן הלייזר דרך העור ונספגת באיזור המצמיח שיער. הקרן הופכת לאנרגיית חום ופוגעת בשורש השערה. את הטיפול מבצע רופא או מטפל מקצועי בעל תעודה, ומספר הטיפולים משתנה בין מטופלים.

מכשיר הלייזר הראשון להסרת שיער הומצא בשנת 1979, ומאז עבר דרך ארוכה של מחקר ופיתוח ואישורי FDA. כיום קיימים בשוק שלל מכשירי קרן לייזר הנבדלים ביניהם באורך הגל שהם מייצרים. ייתכן כי מכשיר המתאים לסוג עור מסויים יתאים פחות לאחר. כך למשל, מבין מכשירי הסרת שיער בלייזר של החברה הקנדית "קנדלה", ניתן למצוא את ה-GentleLase Pro הפועל באורך 755 ננומטר ומסוגל להסיר גם את השערות העדינות ביותר. ומנגד, מכשיר ה-Gentle Max Pro, משלב שני אורכי גל – 755 ננומטר ו-1064 ננומטר ומותאם למגוון רחב יותר של גווני עור.

החלמה ותוצאות הטיפול

זמן ההחלמה לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר משתנה בין מטופל למטופל. ישנם מטופלים שכלל לא יסבלו מתופעות לוואי אפשריות כגון כאב או גירוי כלשהו בעור, בעוד אחרים יזדקקו לכמה ימים על מנת להחלים לגמרי.

מרבית המטופלים יזדקקו לשישה עד עשרה טיפולים בלבד, אשר יפחיתו את כמות השיער הצומחות על פני הגוף בצורה משמעותית. בתום סדרת הטיפולים, כפי שתיקבע עם המטפל ולאור ההתקדמות בפועל, תידרשו לחזור לקליניקה לקבלת טיפולים משלימים, אך התדירות של אלה נמוכה במיוחד והם יתקיימו לעיתים רחוקות בלבד. ככל שיעבור הזמן תזכו להבחין יותר בתוצאות.

תוצאות הטיפול בלייזר אינן מיידיות, ויש לחזור עליו מספר פעמים, מכיוון שצמיחת השיער מתרחשת בתהליך מחזורי. כל שערה בגופנו צומחת במשך תקופת זמן משתנה ולאחר מכן נושרת. שורש השערה, לעומת זאת, נשאר במקומו ותפקידו להצמיח שערה חדשה כעבור זמן מה.

טיפול הלייזר מכוון ישירות אל השורש, מחליש אותו וכך מסוגל לפגוע במחזוריות צמיחת השיער. מחזור צמיחה מתרחש בתקופת זמן של 10 שבועות עד 12 שבועות, ולכן יש לקבוע את הטיפולים במרווחי זמן אלו, כמובן, לאחר התייעצות עם הרופא המטפל.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

  • סיכויי הצלחה – סיכויי ההצלחה של טיפולי לייזר להסרת שיער מיותר בגוף הם גבוהים ועומדים על 80%-85%.
  • יעילות הטיפול – טיפולי הלייזר אינם מסירים שיער לצמיתות, אך ניתן לומר ללא ספק שהם הדבר הכי קרוב לכך. קרני הלייזר, המתמקדות בכל זקיק שערה בנפרד, שורפות אותו מהשורש. בעקבות כך מתרחשת פגיעה בקצב ההתחדשות של השערה, וחלק מהמטופלים אף זוכים להיפרד לשלום לנצח משיער שעבר טיפול.
  • יותר שטח בפחות זמן – בין אם אתם מעוניינים להסיר שיער באיזור אחד ובין אתם זקוקים לטיפול במספר איזורים שונים בגוף – הסרת שיער בלייזר היא השיטה האידאלית, מכיוון שהיא מאפשרת הסרה של שיער בשטחי עור נרחבים ובפחות זמן טיפול. החיסכון בזמן בא לידי ביטוי הן במספר הטיפולים הנמוך הנדרש, והן בהפחתה דרמטית של ההתעסקות היום יומית בהסרת שיער באמצעים אחרים.

חסרונות הטיפול בלייזר

  • עלות הטיפול – הטיפול בלייזר נחשב יקר יותר בהשוואה לטיפולים האחרים הזמינים בשוק, גם מכיוון שהמטפל הוא איש מקצוע שעבר הסמכה, וגם משום שהמכשיר המשמש אותו לטיפול יקר כשלעצמו. יחד עם זאת, בטווח הארוך ההוצאה הזו תחסוך לכם כסף.
  • אינו מתאים לבעלי שיער בהיר מדי – אם שיערכם בהיר מדי, סביר שהטיפול לא יהיה אפקטיבי עבורכם באותה המידה. מומלץ מאוד לקבוע פגישת ייעוץ, על מנת לקבל חוות דעת סופית ממומחה.

מחירים ועלויות

עלות טיפולי הסרת שיער בלייזר נחשבת גבוהה יחסית לטיפולים בשיטות אחרות. המחירים נקבעים בהתאם לאזור המטופל ונעים בין 700-800 ש"ח לאזורים קטנים (שפם, פאות), 3,000-6,000 ש"ח לאזורים גדולים (רגליים לנשים, גב/חזה לגברים) ועד 13,000-15,000 ש"ח להסרת השיער בכל הגוף.

ישנם הבדלים ניכרים במחירים בין המכונים השונים ויתכנו מבצעים והנחות למזמינים מספר טיפולים. על מנת לדעת בדיוק כמה עולה הסרת שיער בלייזר, מומלץ לקבל מגוון הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים בטרם בוחרים את המכון המטפל.

הצטרפו לניוזלטר

רוצים לקבל עדכונים והטבות בלעדיות בנושא טיפולי הסרת שיער? הצטרפו לניוזלטר שלנו! תקבלו מידע עדכני על הטכנולוגיות והשיטות החדשות להסרת שיער לגברים ונשים, סקירות מומחים על המוצרים והשירותים המובילים בתחום, וגם הצעות ייחודיות וקופונים להנחות על מגוון הטיפולים. פשוט השאירו את כתובת המייל שלכם ותהיו הראשונים לדעת על כל מה שחם בעולם הסרת השיער!