מכונים ומרפאות רבים בישראל מציעים טיפולי הסרת שיער בלייזר ובשיטות נוספות. בחזית הטכנולוגיה של טיפולי הסרת השיער עומדים, ללא ספק, מכשירי הלייזר המשוכללים.

מכונים ומרפאות מובילים לטיפולי הסרת שיער בלייזר

אנו עובדים עם מיטב המרפאות והמכונים בתחום האסתטיקה המעסיקים צוות מגוון של אנשי מקצוע ומציעים את מיטב המכשור – המשלב דיוק, אמצעים להפחתת אי הנוחות בזמן הטיפול, התאמת הלייזר לצבע העור ולצבע השערות של המטופלת או המטופל.

מכוני הסרת השיער המקצועיים של המרפאות המובילות פרוסים במוקדים רבים בכל רחבי הארץ, מה שמאפשר להגיע בנוחות אל מקום הטיפול.

רשת מרפאות אמריקן לייזר

אמריקן לייזררשת מרפאות אמריקן לייזר הוקמה לפני למעלה מחמש עשרה שנה. על פי פרסומי הרשת, היא מפעילה כחמש עשרה סניפים ברחבי הארץ ומעסיקה אנשי מקצוע מגוונים. רשת המרפאות, שעוסקת בכמה תחומים מעולם האסתטיקה, העמידה בראש המחלקה להסרת שיער בלייזר רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון. לרשת סניפים מבאר שבע בדרום ועד חיפה והקריות בצפון.

← למידע נוסף על רשת המרפאות אמריקן לייזר

Care לייזר – מבית "קר שירותי רפואה"

Care לייזררשת קר כוללת כשלושים וחמישה סניפים. לצד טיפולי הסרת משקפיים מציעה מגוון טיפולים להסרת שיער בטכנולוגיית לייזר על ידי צוות שכולל מטפלים, רופאים, טכנאים. על פי פרסומי הרשת מבצעת החברה ריענון שנתי של הציוד על מנת להישאר בחזית הטכנולוגיה. בין היתר, לרשת קר סניפים באילת, אשדוד, אשקלון, חולון, חיפה, טבריה, יבנה, ירושלים, נהריה, כרמיאל, עכו, עפולה ועוד.

← למידע נוסף על מרפאות Care לייזר

מילוי הטופס באתר יאפשר לכם לקבל ייעוץ חינם והצעות מחיר ללא התחייבות, בקלות ובמהירות, מהמכונים המובילים – אמריקן לייזר, נאטורפיל, וכן Care לייזר (מבית קר שירותי רפואה).